Oryginalna fryzura i trwały makijaż

Oprócz zdobiącej ciało sukni, oprócz zdobiących suknię dodatków, ważnym elementem kobiecego wizerunku jest też makijaż i fryzura.

Jak dobrać do stroju odpowiednią fryzurę?

fryzury wieczorowe
Istnieje nieskończenie wiele sposobów na piękne ułożenie włosów. Istnieje nieskończenie wiele fryzur, które mogą ozdobić ciebie i twoją kreację. Należy jednak pamiętać, że nie każda fryzura będzie pasować na każdą okazję, a także, że nie w każdej fryzurze będzie ci do twarzy.

Wybierając się na eleganckie przyjęcie istnieją dwie możliwości: można albo włosy spiąć, albo zostawić je rozpuszczone. Jeśli nie masz cierpliwości do układania włosów dobrym pomysłem, jest wizyta u fryzjera, gdzie profesjonalista ułoży Ci włosy tak, jak będziesz tego chciała. Pamiętaj jednak, abyś do salonu fryzjerskiego zadzwoniła wcześniej – jeśli bowiem nie będzie wolnych miejsc, będziesz miała poważny problem. Jeśli nie lubisz spinać włosów pozostaw je swobodnie opadające na ramiona (taka fryzura nie jest czasochłonna, a zawsze ładna i praktyczna).

Jak dobrać do stroju odpowiedni makijaż?
makijaż na wieczór
Mając piękną kreację i umówioną wizytę u fryzjera, warto zastanowić się nad makijażem. Na eleganckich przyjęciach najładniej wygląda lekki i delikatny makijaż, który będzie podkreślał twoje rysy, a jednocześnie nie będzie odwracał uwagi od twojego stroju.

Dobrze zrobiony makijaż to dobrze dobrane kosmetyki, a szczególnie podkład, fluid i puder, które nie mogą być widoczne na pierwszy rzut oka. Warto jest też zastanowić się nad doborem cieni do powiek – dobrane kolorystycznie do sukienki będą niezwykłym dodatkiem stroju.

Jeśli chcesz wyglądać wyjątkowo, a nie masz pomysłu na swój makijaż lub masz pomysł, ale boisz się, że podczas malowania coś może ci się nie udać, poproś o pomoc profesjonalistkę.

Jeśli umówiłaś się zarówno do fryzjera, jak i do kosmetyczki, kogo wybrać najpierw?

Najpierw powinnaś iść do fryzjera. Dlaczego? Ponieważ podczas mycia głowy może dojść do rozmazania części makijażu, a poza tym kosmetyczka często dobiera makijaż, a właściwie jego elementy do fryzury – zaskakujące, a jednak prawdziwe.

Comments are closed.