Wyjątkowe kreacje na ślub

Ślub to jeden z najpiękniejszych, a jednocześnie najważniejszych dni w życiu każdego człowieka – szczególnie jednak w życiu kobiety, która już od maleńkości śni, aby choć ten jeden raz poczuć się jak prawdziwa księżniczka. A co jest cechą wyróżniającą księżniczki? Oczywiście piękna suknia – w tym przypadku suknia ślubna.

Modna suknia ślubna
W salonach mody ślubnej można znaleźć najróżniejsze modele sukien przeznaczonych na tą wyjątkową uroczystość. Wśród nich wyróżniają się suknie w nietypowych kolorach: żółtym, czerwonym i różowym. Niektóre modele łączą w sobie kilka barw, np. gorset jest w kolorze bordowym, natomiast sukienka jest biała, albo inaczej – suknia jest w kolorze kremowym, a na niej dekoracyjnie przymocowane są czerwone róże (oczywiście istnieje wiele możliwości).

Suknie ślubną można kupić gotową lub też samemu ją zaprojektować – różnica jest w kosztach, jeśli jednak któraś z pań ma od dawna w głowie wizję swej wymarzonej sukienki ślubnej, to dlaczego ten raz w życiu nie zaszaleć i spełnić jednego ze swych marzeń.

Od lat preferowane są suknie długie – sięgające do samej ziemi, które nie tylko dodają elegancji, ale również podkreślają niezwykłość sytuacji (długie suknie charakterystyczne są również na balach studniówkowych). Coraz częściej jednak pojawiają się propozycje krótszych sukien ślubnych, np. do kolan lub połowy ud, do których jako dodatek często proponowane są długie białe kozaki.Suknia ślubna rybka

W 2010 roku bardzo popularne są suknie ściśle dopasowane do sylwetki panny młodej, jednak aby założyć taką sukienkę trzeba albo mieć nienaganną sylwetkę albo idealnie dobraną bieliznę. Inną propozycja projektantów jest, będąca wiecznie na topie, suknia ślubna w stylu balowym – szczególnie polecana dla kobiet chcących ukryć niektóre kształty. Popularne są również suknie w stylu greckiej bogini, czyli dopasowane na piersiach, a swobodnie opadające poniżej, w stylu syreny – idealne dla niewysokich i szczupłych osób, bowiem krój ten sprawia wrażenie, że kobieta jest wyższa niż w rzeczywistości, a także w stylu herbacianym, tzn. suknia nie jest długa, a przypomina raczej sukienki popularne w USA w latach 50.

Krótkie suknie ślubne

Comments are closed.