Szałowe kreacje sylwestrowe

Sylwester jest najbardziej szalonym okresem w całym roku. Jego szaleństwo polega zarówno na świetnej zabawie, jak i na całkowitej dowolności stroju.
Sukienki sylwestrowe
Co roku moda się zmienia, a kreacje sylwestrowe stają się bardziej odważne – skąpe, kolorowe, z mnóstwem dodatków, a ich uwieńczeniem jest fryzura oraz makijaż, które w tym czasie są właściwie elementem samego stroju.

Suknie sylwestrowe, pomimo że zostawiona jest tu całkowita dowolność, powinny być jednak idealnie dopasowane do typu naszej sylwetki. Jest to podstawowa sprawa, bowiem nie można wyglądać (i czuć) się pięknie w sukience, zbyt obcisłej, poszerzającej cię, sprawiającej, że wydajesz się wyższa, większa, czy też szersza…
Sukienka na sylwestra
Poza tą jedną uwagą, rzeczywiście panuje całkowita dowolność. Nie trzeba martwić się długością – zarówno krótka, jak i długa sukienka jest idealna. Nie trzeba martwić się kolorem – złoto, seledyn, róż, bordo, fiolet, ale też zieleń, popiel, czy czerń będą idealne. Nie trzeba martwić się fasonem – zarówno ściśle dopasowane kreacje, jak i tzw. bombki będą idealne. Nie trzeba martwić się też dodatkami – zarówno ich nadmiar, jak i zupełny brak będzie idealny. Jedyne, o co trzeba się martwić, to o to aby dobrze się bawić.

Strój sylwestrowy zależny jest jednak od typu przyjęcia, na które się wybieramy. Wiadomo, że inną kreację założysz na przyjęcie u przyjaciółki, a inną na bal sylwestrowy organizowany np. w restauracji.

Suknia sylwestrowaBardzo praktycznym rozwiązaniem jest posiadanie w szafie tzw. małej czarnej. Dlaczego? Ponieważ jest to sukienka idealnie pasująca na wszelkiego typu przyjęcia. Nie chcesz na każdym występować w tym samym stroju? Jeśli za każdym razem odpowiednio dobierzesz dodatki, nikt nawet nie zauważy, że sukienka, w której przyszłaś nie pochodzi prosto ze sklepu.

Dodatki to niezwykle ważny element stroju sylwestrowego – kto wie, czy nie ważniejszy niż podczas innych okazji. Można tu bowiem całkowicie zaszaleć: wielkie kolczyki, fikuśne buty, a nawet kolorowe peruki, to elementy stroju, których nie można zabraknąć na przyjęciu sylwestrowym.

Comments are closed.